Cimo, güneş, rüzgar ve led aydınlatma ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Cimo bilgi ve birikimini tasarrufa gitmek isteyen ya da yatırım yapmak isteyen ilgili kişilere ve ya firmalara yardımcı olmaktan büyük haz duymaktadır.

 

Enerjiyi üretmeyi veya enerjiye sahip olmayı bir yatırım gibi düşünmek gerekiyor, örneğin ev gibi, bir evi alırsınız ya da kiralarsınız, kiralarsanız ömür boyu kira ücreti ödersiniz, elektrik faturası öder gibi, eğer enerjinizi alırsanız daha fazla elektrik faturası ödemezsiniz. Bu yüzden, özellikle elektrik abonesi olan herkes bu avantajlı sistemlerden faydalanmalıdır. Şebeke bağlantılı güneş panelleri sistemlerini kurulu gücünüze göre kurabilirsiniz.

 

Güneş panelleri ve rüzgar türbinleri başta olmak üzere, bunları destekleyen LED aydınlatma ürünleri, güneş panelli park ve bahçe aydınlatmaları, cadde aydınlatmaları, akü şarz cihazları, invertörler, %60'a kadar tasarruf sağlayan LED'li floresanlar, LED'li park ve cadde armatürleri, trafik yol ikaz lambaları, güneş enerjili çimenlik lambaları, güneş enerjili kamp lambaları gibi daha bir çok ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Bunun yanında müşterilerin ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini hangi enerji kaynağından sağlanması konusunda yardımcı olmaktayız. Bölgenin yapısına göre su, güneş veya rüzgar enerjisinden biri seçilebilir. Bu ön çalışmayı yerinde görüp, ön hazırlık çalışmasını yapar ve sizin için en uygun olan enerji üretim kaynağını seçeriz. Bazen rüzgar türbini ve güneş paneli aynı anda kullanılmalıdır, bu tarz hibrid sistemler birbirini destekleyici sistemlerdir. Rüzgarın ve güneşin güne eşit dağıldığı bölgelerde sistem verimli çalışmaktadır. Eğer düşüşün olduğu bir su borusu temin edebiliyorsak su türbini öneriyoruz.

 

Ayrıca firmamız, müşterinin ihtiyaç duyduğu yurtdışı faaliyetlerden Türkiye içindeki yapılacak yenilenebilir enerji projelerine kadar, oluşumun her yerinde bulunmaktadır. Yurt dışı yazışmaları, ürünlerin tedarik edilmesi, kontrol edilmesi, yüklenmesi ve gümrük mevzuatı konularında da yardımcı olmaktadır. Kısacası cimo yenilenebilir enerji konusunda her anlamda faaliyet göstermektedir.

 

 Bu konuları sizinle konuşmak için, bekliyoruz.