Nasıl Çalışıyoruz;

 

 

Biz Kimiz?
Firmamız, LED Aydınlatma ürünleri, Rüzgar Enerji Sistemleri ve Güneş (fotovoltaik) Enerji sistemlerinde Mühendislik, Projelendirme ve Kurulum alanlarında profesyonelleşmiş; danışmanlık, planlama, mühendislik, uygulama ile işletme ve bakım alanlarında faaliyet gösteren, Türkiye’de birden fazla projeye imza atmış ve bu sektörde önde gelen bir firmadır. Anahtar teslim projelerle, çözüm odaklı, yenilikçi, dinamik bir firma olmakla beraber; müşteri isteklerine göre çözümler üretmektedir.

 

Danışmanlık
Proje süreçlerinin planlandığı şekilde ilerlemesi ve yatırımcılar ile finans kaynakları arasındaki ilişkilerin sağlıklı ve şeffaf olarak yürütülmesini sağlayan firmamızın hazırladığı fizibilite, teknik analiz ve yatırım değerlendirme gibi özen ve detay gerektiren çalışmalarda yatırımcılar ve finans kuruluşları arasındaki prosedürlerin danışmanlığını sağlar. Gerek yatırımcı gerekse de finans kuruluşuna karşı, şeffaf bir yaklaşım ile hareket edilmektedir.

 

Projelendirme & Mühendislik
Firmamız, sorumluluğundaki uygulama ve tasarımlarında doğru projelendirme ve mühendislik yaklaşımı ile hareket etmektedir. Firmamız uzmanları, iyi planlanmış bir projenin hem zamanı doğru kullanmak hem de en uygun ekonomik şartları sağlamak adına öneminin bilinciyle çalışmaktadır. Firmamızın uzmanlığı ve deneyimi sayesinde başarılı tasarımlar, planlama örnekleri ve mühendislik uygulamalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Deneyim
Firmamız, alanında uzman mühendis, teknisyen ve usta personelleriyle bugüne kadar bir çok büyük projeye imza atmıştır. Danışmanlık, planlama, mühendislik, uygulama ile işletme ve bakım alanlarında Türkiye’de ki en deneyimli kadrolardan birisidir. Firmamız, LED Aydınlatma ürünlerinin Armatürlerinin imalatına başlayarak tecrübelerine bir yenisini daha katacaktır.

 

Satın Alma & Tedarik
Projenin iş zaman planına uygun olarak devam edecek olan ürün ve hizmet tedarikinin planlandığı zamanda sağlanmış olması, uygulamanın zamanında tamamlanması açısından önemlidir. Projenin ihtiyaçlarına uygun, doğru ürün ve hizmetlerin en iyi şartlarda satın alınması ve gerekli lojistik organizasyonlarının yapılması, firmamızın profesyonel ekibi tarafından sağlanacaktır.

 

Montaj, Uygulama & Entegrasyon
Firmamız, alanında uzman ekibiyle, montaj ve uygulamada profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerine kaliteli montaj ve uygulama hizmetlerini, uygun fiyatlarla sunan firmamızın tecrübeli personeliyle profesyonel hizmetler sunmaktadır.

 

İşletme & Bakım
Firmamız, teknik işletmeciliğinin yanı sıra ticari olarak işletilmesi ve kontrolü hizmetlerini de sunmaktadır. Rüzgar enerji santrallerinin ve güneş enerji santrallerinin periyodik bakımları, arızalara müdahale ve rutin kontrollerini eğitim almış ve yerinde hizmet verecek donanıma sahip firmamızın personelleri tarafından yapılmaktadır.