Ev ve Ofis İçi Led Lambalar

Cimo Güneş ve Rüzgar Enerji Sistemleri

Ev ve Ofis İçi Led Lambalar

Görsel ayarlanmamış
15,00 TL

5 watt Led Lamba (11 Watt Tasarruflu Yerine)

Evlerde kullandığımız e-27 duylu lambalar yerine led lambaları kullanabiliriz, örneğin 11 watt güç çeken tasarruflu lamba yerine 5 watt güç çeken daha uzun ömürlü ve sağlık açısından da gözleri yormayan led lambaları tercih edebiliriz.
Görsel ayarlanmamış
22,00 TL

6 watt Led Mum Lamba (13 Watt Tasarruflu Yerine)

Evlerde genelde avizelerde kullandığımız e-14 duylu lambalar yerine led lambaları kullanabiliriz, örneğin 13 watt güç çeken tasarruflu lamba yerine 6 watt güç çeken daha uzun ömürlü ve sağlık açısından da gözleri yormayan led lambaları tercih edebiliriz.
Görsel ayarlanmamış
26,00 TL

7 watt Led Lamba (Yüksek Kalite)

Evlerde kullandığımız e-27 duylu lambalar yerine led lambaları kullanabiliriz, örneğin 15 watt güç çeken tasarruflu lamba yerine 7 watt güç çeken daha uzun ömürlü ve sağlık açısından da gözleri yormayan led lambaları tercih edebiliriz.
Görsel ayarlanmamış Görsel ayarlanmamış
26,00 TL

12 watt PLC Led Lamba (15 watt Tasarruflu Yerine)

Ofislerde kullandığımız G24 ya da E-27 duylu lambalar yerine led lambaları kullanabiliriz, örneğin 15 watt güç çeken tasarruflu lamba yerine 8 watt güç çeken daha uzun ömürlü ve sağlık açısından da gözleri yormayan led lambaları tercih edebiliriz.
Görsel ayarlanmamış
35,00 TL

12 watt PLC Lamba (23 watt Tasarruflu Yerine)

Evlerde kullandığımız e-27 duylu lambalar yerine led lambaları kullanabiliriz, örneğin 23 watt güç çeken tasarruflu lamba yerine 12 watt güç çeken daha uzun ömürlü ve sağlık açısından da gözleri yormayan led lambaları tercih edebiliriz.
Görsel ayarlanmamış Görsel ayarlanmamış
44,00 TL

3" inç Ofis İçi Yuvarlak 6 watt Led Downlight

3 inç, downlight standartların üzerinde kaliteli aydınlatma sağlamak için diğer piyasadaki ürünlerle kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Uzun ömürlü yüksek kaliteli aydınlatma armatürü.
Görsel ayarlanmamış Görsel ayarlanmamış
58,00 TL

4" inç Ofis İçi Yuvarlak 10 watt Led Downlight

4 inç downlight standartların üzerinde kaliteli aydınlatma sağlamak için diğer piyasadaki ürünlerle kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Uzun ömürlü yüksek kaliteli aydınlatma armatürü.
Görsel ayarlanmamış Görsel ayarlanmamış
69,00 TL

5" inç Ofis İçi Yuvarlak 15 watt Led Downlight

5 inç downlight standartların üzerinde kaliteli aydınlatma sağlamak için diğer piyasadaki ürünlerle kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Uzun ömürlü yüksek kaliteli aydınlatma armatürü.
Görsel ayarlanmamış Görsel ayarlanmamış
81,00 TL

5.5" inç Ofis İçi Yuvarlak 20 watt Led Downlight

5.5 inç downlight standartların üzerinde kaliteli aydınlatma sağlamak için diğer piyasadaki ürünlerle kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Uzun ömürlü yüksek kaliteli aydınlatma armatürü.
Görsel ayarlanmamış Görsel ayarlanmamış
115,00 TL

6" inç Ofis İçi Yuvarlak 30 watt Led Downlight

6 inç downlight standartların üzerinde kaliteli aydınlatma sağlamak için diğer piyasadaki ürünlerle kıyaslamanızı tavsiye ederiz. Uzun ömürlü yüksek kaliteli aydınlatma armatürü.

Cimo, güneş, rüzgar ve led aydınlatma ürünleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Cimo bilgi ve birikimini tasarrufa gitmek isteyen ya da yatırım yapmak isteyen ilgili kişilere ve ya firmalara yardımcı olmaktan büyük haz duymaktadır.

Telefon
WhatsApp